Okuyucu, Mesafeli Satış Sözleşmesinde belirtilen ve bu sözleşmenin karşılıklı akdedilmesi ile oluşan haklar saklı kalmak koşuluyla satın aldığı hizmeti iade edebilecektir. İadeler, satın alınan paketin başlamasından önce yapılmalı ve yazılı olarak bildirilmelidir. Satın alınan paketin süresinin bitmemiş olması halinde yapılacak iadelerde, ücret iadesi başlanmış olan paketin süresinin bitiminden sonra yapılacaktır.

Eğer ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu,  Ürün Birim Fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş bir İADE FATURASI’nın  gönderilmesi gerekmektedir.

İadeniz elimize ulaştıktan sonra :

Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. Bu süre. İade talebinin bize ulaşması ile başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.) İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN veya HİZMETİN DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

https://eyeniyasam.com adresinden aldığınız ürün veya hizmeti, aynı web sitesindeki başka bir ürün veya hizmet ile, aradaki bedelin ödenmesi koşuluyla mümkündür.

Arinna Basın Yayın ve Reklam Sanayi Tic.Ltd.Şti.